Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční schůze

24. 12. 2012

Členům SDH sděluji, že výroční členská schůze se koná 28.12.2012 od 18.00 hod.

v hospodě " Na Veselé Bídě ". Pozvánky jsem roznesl. Antonín

 

Výroční schůze proběhla za ůčasti všech členů v uvedený termín. Byla vyhodnocena celoroční činnost našeho SDH po jednotlivývh akcích - bylo jich celkem deset. Ať to byly tradiční akce,jako jsou Čarodejnice , Dětský den, Mikulášská, tak brigády při svozech velkoobjemového a nebezpečnéného odpadu, tak úklidy kolem velkoobjemových kontejnerů. Následovalo pořádání Masopustu a Velikonoční zábavy.V neposlední řadě udržba a kontrola technického vybavení SDH. Následují akce " Zasaď si svůj strom" a výpomoc  při vyčerpávání  vodou zaplněných protlakových jam při výstavbě splaškové kanalizace.

Na této schůzi byl předán  k příležitosti životních jubileí Gratrulační list členům SDH a to panu Markovi k 60. narozeninám a panu Pluhařovi rovněž k 60.narozeninám. Poděkování  od všech členů SDH za dobrovolnou práci a přáním zdraví do dalších let.

Rovněž byl nastíněn plán aktivit pro rok 2013. Tento se bude zřejmě odvíjet v tradičních  základních akcích a pokud bude SDH podporováno  ze strany zastupitelů OÚ jako dosud, může být činnost rozšířena i o další kulturně společenské akce, zejména pro děti a mládež.

Za podporu v činnosti SDH jako jediné a zárověň nejstarší organizace na Hlubokém Dole

děkují  zastupitelům OÚ  všichni členové SDH.

 

Starosta SDH  Antonín Koubský