Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet dne 13.8.2011

17. 8. 2011


 

 Dne 13.8.2011 uspořádal SDH Hluboký Důl jednodenní výlet  do  Centra hasičského hnutí

v Přibyslavi a návštěvou zajimavých míst  na trase zájezdu. To za částečné finanční  podpory z prostředků odměn zastupitelů OÚ a jejich drtivého souhlasu k pořádání  této akce. Vzhledem k tomu, že členská základna nemá dostatečný počet členů k obsazení  klimatizovaného dálkového autobusu pana Lhotáka, a k tomu, že několik starších členů se nemohlo zůčastnít , byli osloveni i další . Přihlásili se  zástupci klubu Beseda a další zájemci ze široké veřejnosti. Autobus beznadějně obsazen a na další zájemce se nedostalo, snad příště, omlouváme se.

Ve stručnosti : návštěva CHH Přibyslav se širokým, poutavým a zajímavým výkladem. Poté návštěva a výstup na rozhlednu Rosička. Počasí výborné, rozhled  po celé Vysočině. Odjezd na oběd.

       Poté jízda do Havlíčkovy Borové a návštěva rodného domu. Opět zajímavý a poutavý výklad.Zde konstatováno, že tento rodný dům navštěvují starší ročníky a mladší nemají zájem.

 Cestou domů jsme se zastavili na vodní nádrži Pařížov, kde jsme si prohlédli celou přehradu.Opět hezký zážitek.

    Domů jsme dorazili trochu utahaní, ale s pocitem, že se nám celý den hezky vydařil a všichni byli spokojeni. Těšíme se na další podobné akce a s poděkováním organizátorů přejeme

" jen více a častěji pořádejte takovéto akce pro občany "

                                                                                                Děkujeme.