Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výroční schůze

Vážení přátelé.

Rád bych Vás informoval o proběhlé výroční schůzi SDH. Nebudu již  vypisovat akce, které proběhli, průběžně Vás o tom informuji. Na této schůzi jsme projednali předběžný plán činnosti na rok 2012. Budeme samozřejmě pořádat tradiční zaběhlé, odzkoušená, dobře organizované a občany pochvalované akce. i když by nám je někteří jedinci chtěli přeorganizovávat, snad jen ke svému zviditelnění a snad i ke zvýšení jen své popularity. 

Déle se projednávala spolupráce se Sokolem Nebovidy ke společnému pořádání některých         z plánovaných akcí nebo na nějakých sportovních miniakcích.

Větší aktivity nemůžeme plánovat ani provozovat. Chybí slušné zázemí.Dal jsem  návrh zastupitelstvu obce na vybudování nové hasišské zbrojnice. Tento návrh byl dotažen do konce a výsledkem je Stavební povolení a Územní rozhodnutí pro stavbu. Jen se čeká na příhodnou dotaci.

Na schůzi byly předány Starostou SDH a Starostou Obce Nebovidy "Pamětní listy " a dárkové předměty k pracovním jubilejím : panu Jaroslavu Hesovi - k 50 - ti letům aktivní a dobrovolné práce, panu Jiřímu Markovi a Antonínu Koubskému k 40- ti letům evidovaného členství v SDH.

Starosta Obce poděkoval všem členům JSDH k dobrovolné práci pro obec a občany. Uvedl, že je to jediný spolek na Hlubokém Doke, který vyvíjí aktivity ke spokojenosti občanů. Také by si přál, aby hasiči dostali důstojné zázemí ke své práci. Starosta SDH uvedl, že hasičárna nebude jen pro potřeby hasičů, ale předpokládá, že bude i pro potřeby dalších skupin občanů.

 

Poděkování všem členům  a příznivcům, sponzorům a zastupitelům Obce při podpoře naší práce.  Antonín Koubský Starosta SDH